Individuální terapie

Rozbor problémů, při kterém hledáme optimální způsob odstranění příčin potíží s ohledem na individuální zdravotní a psychický stav dětí, mládeže, seniorů.

 

 

Kineziologie – One Brain

Pomocí této metody lze odstranit psychické i fyzické problémy, pročistit vztahy, závislosti, traumat a fobií.Využívá se svalového napětí při vyhledávání příčin vzniku blokací na podvědomé úrovni.

 

 

Regresní terapie

Využívá návrat v čase pro vyhledání primárních příčin a odstranění potíží na fyzické úrovni (postúrazová traumata, chronické bolesti, migréna, různá vleklá onemocnění – např. alergie, ekzémy, apod.) i na psychické úrovni (deprese, stav vyhoření, poruchy v partnerských vztazích, ve vztazích rodiče x děti, v zaměstnání, strachy, nízká sebedůvěra, …)

 

 

Archetypální numerologický rozbor

Stejně jako astrologie poskytuje numerologie základní charakteristiku osobnosti danou datem narození a rodným jménem. Numerologický rozbor poskytne přehled o vrozených dispozicích a inklinacích Vás i Vašich blízkých, spolupracovníků, šéfů. Budete vědět na kterou strunu zahrát, tedy podpořit dané vlohy a maximálně zúročit vložené úsilí, a které se raději vůbec nedotýkat nebo ji vhodným způsobem tlumit. Pomocí numerologie se také dobře zorientujete v každodenním životě – cykly vhodné pro různá rozhodnutí, aktivity, podpisy důležitých dokumentů apod.

 

 

Radiestetická měření negativních zón

Kontrola míst pro stavbu, diagnostika bytů a pracovišť z hlediska rozložení pravidelných rastrů  zemského záření, geologických zlomů a podzemní vody, které mohou ovlivnit Vaše zdraví, výkonnost, pocity duševní harmonie. Dlouhodobý pobyt na negativně působících místech může poškozovat zdraví, narušovat spánek, schopnost koncentrace a nadměrně vyčerpávat organismus. Návrh opatření pro zmírnění nebo odstranění negativních vlivů.

 

 

SRT – Spiritual Response Therapy

Spiritual Response Therapy (zkráceně SRT) je metoda duchovního léčení prostřednictvím tzv. Vyššího Já. Princip práce metodou SRT spočívá v napojení a v komunikaci s Vyšším Já. Jako technická pomůcka při tom slouží kyvadlo a sada více než třiceti tabulek. Očista metodou SRT je velmi silný proces vyhledání a odstranění škodlivých programů z tohoto života i z minulých životů.

 

Stravovací režim na míru

Individuálně vypracovaný jídelníček působí jako podpůrný prostředek při různých typech onemocnění zejména chronických. Možné jsou i radikálněji působící úpravy dietního režimu při potřebě dosáhnout rychlého efektu při virózách, nachlazení, opakovaných bolestech.

Co všechno úpravou stravovacího režimu můžeme ovlivnit:

-         váhu (nadváhu i neschopno.i přibrat)

-         kosmetické problémy (akné, dermatologické potíže, celulitidu)

-         chronické nemoci:    -- cukrovka

-- krevní tlak

-- bolesti kloubů

-- zažívací potíže

-- dýchací a astmatické potíže

-- hemeroidy

-- křečové žíly

-- uvolněné svěrače

-- pohlavní orgány

-- migréna

-- různé druhy chronických bolestí

-- špatný spánek

-- chronická únava

-- potravinové „závislosti“ (na sladkém, slaném, kávě, ..)