Klasická relaxační a rekondiční

Pomáhá k uvolnění svalového napětí a uvolnění těla po náročném fyzickém a sportovním výkonu. Masáž má účinek na zlepšení průtoku krve, látkovou výměnu, centrální nervový systém.

           

Lymfatická

Pomáhá rozproudit lymfatický systém, který je úložištěm odpadních látek (stravovací návyky, nemoce, nedostatek pohybu). Podporuje imunitní systém a očistné procesy organizmu, čímž bojuje i proti celulitidě.

 

Reflexní

Reflexní masáží zad a páteře aktivací příslušných bodů v oblasti hlavy, krční páteře, zad a bederní páteře dochází k uvolnění zablokovaných partií a k okamžité úlevě.

 

Lávové kameny

Tato masáž svými vibracemi a teplem uvolňuje energetické dráhy, které blahodárně působí na perfektní uvolnění svalů, dlouhodobých zatuhlin s myslí. Můžete na sobě sledovat tyto pocity i několik dní po masáži.

 

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, při níž jsou obratle a klouby přesně uváděny do správné  polohy, kdy pociťujete okamžitou úlevu. Tato bezpečná metoda se provádí přirozeným pohybem a tlakem palců nebo dlaně terapeuta.

 

Breussova masáž

Je účinná, jemná metoda, která působí na pohybový aparát a nervový systém – hlavně  na páteř. Uvolňuje bolesti zad, meziploténkové a tím uleví od bolesti, kterou může působit tlak na míšní nervy.          

 

Čínská energetická

Podstatou je obnovení správného proudění v energetických drahách. Tělo má 12 základních energetických drah, jež spojují různá místa v těle. Bolesti svalů či orgánů jsou způsobeny energetickou blokádou. Čínská masáž řeší tuto problematiku.

 

Uvolňování blokád

Vychází z čínské tradiční medicíny o regulaci prvků jin a jang. Stimulace energie v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění usazenin a ztrnulosti kloubů.

 

Havajská Lomi Lomi

Je terapie, která svými relaxačními metodami patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku a urychlení svalové regenerace. 

 

Medová

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou metodu. Využívá se při ní detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů, jejichž pomocí se odstraňují usazeniny a jedy z tkání.

 

Ušní svíce

Je prastará metoda, kde vlivem tepla vytvořeného hořením svíce dochází k odsání nahromaděného mazu a prohřátí přilehlých dutin. Ušní svíce pomáhají při podrážděnosti, migréně, stresu apod.

 

Reflexní masáž zad a krční páteře

Aktivací příslušných bodů v oblasti hlavy, krční páteře, zad a bederní páteře dochází k uvolnění zablokovaných partií a okamžité úlevě. Tato technika odstraňuje chronické migrény a bolesti zad.

 

Reiki

je léčebná metoda, která napomáhá harmonizaci a uzdravení fyzického těla. Uvolňuje místa se zablokovanou energií a tuto energie nechává proudit do míst kde je jí nedostatek, čímž vyrovnává energetické procesy v těle.